Služby

Ponúkame kvalitné a originálne spracovanie firemnej identity a logotypov, propagačných materiálov, webového, reklamného a obalového dizajnu a veľa iného.

Logo & Identita

Logo & Identita

Tvorba firemného brandingu a logotypov patrí medzi hlavné odvetia našej práce. Venujeme sa jej už viac ako 6 rokov, čo je zárukou precíznosti a kvality.  Buďte originálni a na prvý pohľad rozoznateľní. Spoločne pretavíme vaše nápady až k dokonalej značke, ktorá vás bude hrdo reprezentovať vo svete.

Web dizajn

Web dizajn

Web dizajn patrí medzi najnovšie súčasti nášho portfólia. Tvorbe webstránok prepojených s CMS systémom WordPress sa venujeme približne rok. Napriek tomu, že v tomto odvetví sa nepohybujeme dlho, dokážeme pre vás vytvoriť originálne a moderné prezentačné webstránky postavené na najnovších webových technológiách.

Reklamný dizajn

Reklamný dizajn

Reklamný dizajn patrí k základom našej pracovnej činnosti. Venujeme sa mu už približne 5 rokov. S radosťou pre vás navrhneme dizajn internetových reklám, reklamných bannerov, pútačov, billboardov a inej veľkoformátovej tlače. Váš produkt tak ostane navždy zapamätaný v hlavách zákazníkov.

Propagačné materiály

Propagačné materiály

Ak hľadáte profesionálny a originálny grafický dizajn pre vaše propagačné materiály, potom ste na správnom mieste. Tvorbe grafického dizajnu pre tlačoviny sa venujeme už dlhšiu dobu. Dokážeme navrhnúť na mieru dizajn vizitiek, letákov, plagátov, brožúr, katalógov, časopisov, manuálov, hlavičkových papierov, firemných tlačovín, atď…

Obalový dizajn

Obalový dizajn

Etikety, obalový dizajn, produktový dizajn či dizajn kníh. To všetko pre vás navrhneme na mieru aj s prípravou do tlače. NinoDesign je zárukou toho, že zákazník už nikdy nesiahne po inom ako po vašom produkte. Spoločne dosiahneme profesionálny produktový vzhľad, ktorý bude hrdo zápasiť s konkurenciou na trhu.

Ostatné

Ostatné

Okrem iného v našom repertoári nájdete aj originálnu maľbu obrazov akrylovými farbami na mieru, fotomanipulácie na mieru, dizajn produktových fotografií, dizajn na CD, DVD, grafiku pre potlač textilu, grafiku pre sociálne siete a veľa iného. Máme radi nové výzvy a preto sa nikdy nebránime vaším kreatívnym nápadom.

Napíšte nám